Bursa Nilüfer Dershaneler

30 Haziran 2018

Bursa Dershaneleri öğrenciler için adeta vazgeçilmez haline gelmiştir. Dershanelerin kalitesinin de öğrencilerin başarısı adına son derece önemli olduğu kesindir. Şüphesiz ki kalite yalnızca deneyim ve benzeri hususlar ile ölçülen bir durum değildir. Buna ek olarak koçluk sistemi de öğrencilerin yönlendirilmesi adına son derece yararlı olacak bir noktadır. Bursa Odtülüler Dershanesi bu konu hakkında öğrencilerine en çok destek olan ve en geniş imkanları sunan dershanelerden bir tanesi olarak bursa dershaneler arasında lider konumdadır.

Bursa dershanedeki koçluk sistemi her şeyden önce öğrencilerin doğru tercih yapmalarına olanak sağlar. Üstelik yalnızca öğrencilerin potansiyelinin açığa çıkması ile de sınırlı kalmamaktadır Bursa dershanede her hafta konu tarama testi uygulaması yapılmakta ve düzenli deneme sınavlarımız başlangıçta ayda bir uygulanıp ilerleyen süreçte daha da sıklaşmaya başlamaktadır. Son bir hafta ise her gün yapılmaktadır.

Bursa Nilüfer dershanede işlenilen konuların pekişmesi için soru çözüm saatleri uygulanmakta ve farklı soru tipleriyle öğrencinin yorum gücünün geliştirilmesi sağlanmaktadır. Bursa nilüfer dershanede ayrıca okul sınavlarından önce öğrencinin eksik olduğu konularda takviye dersler verilmektedir.

Bir cevap yazın